WITAM PAŃSTWA!

Tenisem stołowym zajmuję się od 1969 roku. Swoją sportową przygodę rozpocząłem w już nie istniejącym Tenis Stolowy Krzysztof ZiemickiKlubie "Tęcza" w Łodzi, a następnie w K.S. "Włókniarz". W kategoriach młodzieżowych odnosiłem dobre wyniki w rozgrywkach ogólnopolskich. W kategorii seniorów byłem zawodnikiem I i II Ligii PZTS. Po ukończeniu Studiów Trenerskich w AWF w Gdańsku w 1982 roku rozpocząłem pracę w sporcie jako zawodowy trener. W 1984 roku pod moim okiem trenerskim rozpoczał swoją karierę sportową wieloletni reprezentant Polski Tomasz Krzeszewski. W pierwszym okresie mojej kariery trenerskiej pracowałem m.in. w klubach polskich: KS "Włókniarz Łódź, KS "Energetyk Łódź, a następnie w klubach niemieckich takich jak: SV Pluederhausen, SV Remshalden oraz VFL Winterbach.
Życzę dużo sukcesów
KRZYSZTOF ZIEMICKI
Trener II klasy tenisa stołowego

NAUKA GRY I TRENING AMATORSKI


Naukę gry tenisa stołowego dopasowuję do poziomu umiejętności osoby (grupy) biorącej udział w treningu. Program zajęć jest całkowicie indywidualny, a intensywność odpowiada wiekowi i sprawności fizycznej uczestnika(ów) zajęć sportowych.

Osoby, które nie posiadają dużych umiejętności z zakresu tenisa stołowego mogą zamówić zajęcia w formie lekcji albo w formie sparingu. Lekcja jak i sparing prowadzone są z wykorzystaniem 80-100 piłek. Gwarantuję dużą różnorodność ćwiczeń, powtarzalność zagrań i miłe spędzenie czasu na sali sportowej.