WITAM PAŃSTWA!

Tenisem stołowym zajmuję się od 1969 roku. Swoją sportową przygodę rozpocząłem w już nie istniejącym Tenis Stolowy Krzysztof ZiemickiKlubie "Tęcza" w Łodzi, a następnie w K.S. "Włókniarz". W kategoriach młodzieżowych odnosiłem dobre wyniki w rozgrywkach ogólnopolskich. W kategorii seniorów byłem zawodnikiem I i II Ligii PZTS. Po ukończeniu Studiów Trenerskich w AWF w Gdańsku w 1982 roku rozpocząłem pracę w sporcie jako zawodowy trener. W 1984 roku pod moim okiem trenerskim rozpoczał swoją karierę sportową wieloletni reprezentant Polski Tomasz Krzeszewski. W pierwszym okresie mojej kariery trenerskiej pracowałem m.in. w klubach polskich: KS "Włókniarz Łódź, KS "Energetyk Łódź, a następnie w klubach niemieckich takich jak: SV Pluederhausen, SV Remshalden oraz VFL Winterbach.
Życzę dużo sukcesów
KRZYSZTOF ZIEMICKI
Trener II klasy tenisa stołowego

PRZYGOTOWANIE OGÓLNOROZWOJOWE


Każdy sport wymaga ogólnej rozgrzewki mięśni, i przygotowania organizmu do podjęcia wysiłku fizycznego. Jest to bardzo ważny element każdego treningu zapobiegający ewentualnym kontuzjom i podnoszący ogólną sprawność fizyczną.
Moje przygotowanie ogólnorozwojowe jest to specjanie opracowana formuła ćwiczeń pod kontem uprawiania tenisa stołowego.

Każde uczestnictwo w przygotowaniu ogólnorozwojowym daje wymierne efekty w postaci ogólnej poprawy kondycji fizycznej, zwiększa elastyczność stawów, poprawia takie cechy jak zwinność, szybkość, gibkość oraz zdolności motoryczne.