WITAM PAŃSTWA!

Tenisem stołowym zajmuję się od 1969 roku. Swoją sportową przygodę rozpocząłem w już nie istniejącym Tenis Stolowy Krzysztof ZiemickiKlubie "Tęcza" w Łodzi, a następnie w K.S. "Włókniarz". W kategoriach młodzieżowych odnosiłem dobre wyniki w rozgrywkach ogólnopolskich. W kategorii seniorów byłem zawodnikiem I i II Ligii PZTS. Po ukończeniu Studiów Trenerskich w AWF w Gdańsku w 1982 roku rozpocząłem pracę w sporcie jako zawodowy trener. W 1984 roku pod moim okiem trenerskim rozpoczał swoją karierę sportową wieloletni reprezentant Polski Tomasz Krzeszewski. W pierwszym okresie mojej kariery trenerskiej pracowałem m.in. w klubach polskich: KS "Włókniarz Łódź, KS "Energetyk Łódź, a następnie w klubach niemieckich takich jak: SV Pluederhausen, SV Remshalden oraz VFL Winterbach.
Życzę dużo sukcesów
KRZYSZTOF ZIEMICKI
Trener II klasy tenisa stołowego

TRENING WYCZYNOWY


Trening wyczynowy polega na doskonaleniu techniki uderzeń, sposobu poruszania się przy stole szybkości zagrań i taktyki gry. Trening taki ma na celu przygotowanie zawodnika do turniejów indywidualnych oraz gier ligowych. Poza tym pomaga w wykształceniu właściwych nawyków sportowych u młodzieży chcącej odnieść sukces w tenisie stołowym.

Zawodnikom chcącym doskonalić swoje umiejętności proponuję profesjnalny trening z wykorzystaniem od 80-100 piłek jak i trenażera do nauki top-spina. Zwiększa to intensywność treningu jak i jego atrakcyjność. Polecam również kontrolne gry treningowe z jednoczesną nauką nowoczesnego serwisu.